Suosikkipahis saapuu Daredevil: Born Again -sarjan kolmannelle kaudelle

Mahtava uutinen.

Julkaistu:

Marvel-fanit pitävät tästä pahiksesta, ja ovat halunneet nähdä hahmoa enemmän.

Nyt heidän kutsuunsa vastataan, nimittäin Daredevil: Born Again -sarjan ykköskauden suosikkipahis ei ole katoamassa mihinkään.

Lue myös: Spider-Man-fanit joutuvat katsomaan Daredevilin kakkoskauden

Lue myös: DD-rinta! – Tältä näyttää Daredevil uudella kaudella

Wilson Bethelin esittämä Bullseye palaa kolmannelle kaudelle. Bethel oli San Antoniossa järjestetyssä Spaceconissa, jossa hän vahvisti asian.

– Meiltä on tilattu jo uusi kausi, jota alamme tekemään ensi vuonna. Bullseyeta on tulossa lisää, kuten myös Kingpiniä ja muita tyyppejä, Bethel sanoi.

Tämä vahvistaa sen, että Bullseye tulee selviämään kakkoskauden tapahtumista, kuten fanit ovat epäilleet kaiken aikaa. Ilmeisesti kakkoskausi tulee jopa syventämään hahmon tarinaa.

Lähde: Comingsoon

Lue myös: Tilaa Episodin uutiskirje ja voit voittaa leffalippuja! Nappaa katseluvinkit suoraan sähköpostiin tästä.